CHR is open, and medical travel to NYC is possible.Learn more.
Map

Uluslararası Program

Medically reviewed by Norbert Gleicher, MD, FACOG, FACS - Written by CHR Staff - Updated on Nov 15, 2014

En Büyük ve En İtibarlı Fertilite Programlarından Birisidir

Amerika’nın en büyük ve en itibarlı fertilite programlarından birisi olan Center for Human Reproduction’a (CHR) hoş geldiniz. CHR’ın iki ana yerleşim yeri mevcuttur: New York şehri ve Chicago. Web sitemizde de belirttiğimiz gibi, iki merkez de kapsamlı infertilite hizmeti vermektedir. Aynı zamanda, her iki merkezimiz de konaklama ve dil yardımı ihtiyacı olan deniz aşırı hastalarımıza özel programlar sunmaktadır. Önceden haber verdiğiniz taktirde, merkezlere yakın yerleşimli otellerde konaklama ve doktorlarımızla görüşmeye geldiğinizde ihtiyacınız olan dil desteği temin edilecektir.

Uluslararası Programımız değişik tanı ve ihtiyaçları olan çok sayıda hastaya aynı anda hizmet vermektedir. Çoğu hasta, oosit bağışı ve yumurta bağışı ve embriyo bağışı programlarımızda yer almaktadır. CHR’ın her iki merkezinde de çok sayıda oosit vericisinin mevcut olması nedeni ile bu programlar uluslararası hastalar arasında oldukça popülerdir. Hastaları bulundukları yerde bu sikluslar için hazırlamak amacı ile dünyanın her yerindeki doktorlar ile işbirliği yapmaktayız. Böylece Amerika’daki kalış süresi mümkün olduğunca kısa tutulabilir. Aynı yöntem standart IVF sikluları ya da Preimplantasyon Genetik Tanı (PGD) gereken IVF siklusları için de uygulanmaktadır. Merkezimizde PGD hem genetik tarama hem de aile dengeleme amaçlı cinsiyet seçimi için de kullanılmaktadır.

Ek bilgi almak isterseniz, lütfen uluslararası büromuzu arayınız 001.212.994.4400 ya da bizimle bağlantıya geçin.

Randevu almak istiyorsanız ya da doktorlardan birisiyle görüşmek istiyorsanız, lütfen New York için 001.212.994.4400 ya da Chicago için 001.773.472.4949’u arayınız.

Norbert Gleicher, MD, FACOG, FACS

Norbert Gleicher, MD, FACOG, FACS

Norbert Gleicher, MD, leads CHR’s clinical and research efforts as Medical Director and Chief Scientist. A world-renowned specialist in reproductive endocrinology, Dr. Gleicher has published hundreds of peer-reviewed papers and lectured globally while keeping an active clinical career focused on ovarian aging, immunological issues and other difficult cases of infertility.